INDIVISIO – O PRACOWNI

Projekty wnętrz studia INDIVISIO opierają się na bardzo prostym założeniu. Chcę przekazać swoim klientom indywidualną wizję wnętrza, skrojoną na miarę ich marzeń, potrzeb i wymagań.

Uważam, że każdy z nas zasługuje na to, by najbliższe otoczenie było estetyczne i funkcjonalne. Każda rodzina potrzebuje wnętrza, w którym może wypocząć i czuć się bezpiecznie. Każdy pracownik zasługuje na przyjazne miejsce pracy, w którym będzie mógł wyjątkowo efektywnie wykonywać swoje zadania.

Inwestorzy mogą skorzystać z szerokiego wachlarza pakietów projektowych, przygotowanych z myślą o ich potrzebach. Począwszy od projektu obejmującego wyłącznie zmiany funkcjonalne, do projektu najbardziej kompleksowego tzw. „pod klucz”. Studio INDIVISIO oferuje projekty wnętrz zarówno prywatnych jak i publicznych.

Dzięki elastycznemu podejściu do każdego projektu, moje biuro sprosta przede wszystkim oczekiwaniom osób ceniących swój czas i nerwy. Umiejętności nabyte w czasie studiów na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii, nieustająca chęć podejmowania coraz to nowych wyzwań oraz rozeznanie na rynku materiałów budowlanych , gwarantują Państwu usługę na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym utrzymaniu rozsądnych kosztów inwestycji.